У Москві сталася пожежа на газопроводі ТЭЦ-16

У Москві сталася масштабна пожежа на території  ТЕЦ-16 на 3-й Хорошевській вулиці. У будівлі вже обвалився дах. Усе заволокло чорним густим димом. Пожежі був присвоїн 1 ранг складності. Про це повідмляють у пабліках росіян.

Попередньо, всередині будівлі спалахнув газопровід. Обвалилося перекриття в котельні. Відбулося смолоскипне горіння в трьох котлах на площі 20 кв. метрів. На території підприємства повністю відключали електроенергію, щоб почати гасити пожежу. Всі співробітники встигли евакуюватися.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті