У московському метро пасажир доніс на супутника, який у телефоні дивився "заборонені" картинки. Порушника заарештували за "дискредитацію ЗС РФ"

Жителя Москви заарештували на два тижні за перегляд картинок, що "дискредитують російську армію", які у нього побачив у телефоні супутник у метро. Про це пише "Нова газета. Європа"

За словами брата заарештованого, 40-річного Юрія Самойлова затримали 17 березня в метро — один із пасажирів побачив у нього в телефоні деякі картинки, які "дискредитують російську армію", і викликав поліцію.

Силовики підійшли до Самойлова через кілька станцій і забрали його, вивчили телефон і склали на нього протокол про "поширення екстремістських матеріалів".

Чоловік зараз перебуває у спецприймачі "Сахарово".

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті