У московському метро пасажир доніс на супутника, який у телефоні дивився "заборонені" картинки. Порушника заарештували за "дискредитацію ЗС РФ"

Жителя Москви заарештували на два тижні за перегляд картинок, що "дискредитують російську армію", які у нього побачив у телефоні супутник у метро. Про це пише "Нова газета. Європа"

За словами брата заарештованого, 40-річного Юрія Самойлова затримали 17 березня в метро — один із пасажирів побачив у нього в телефоні деякі картинки, які "дискредитують російську армію", і викликав поліцію.

Силовики підійшли до Самойлова через кілька станцій і забрали його, вивчили телефон і склали на нього протокол про "поширення екстремістських матеріалів".

Чоловік зараз перебуває у спецприймачі "Сахарово".

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті