У Мінцифри заявили, що військові зможуть керувати дронами, перебуваючи далеко від фронту

Українські військові з часом зможуть керувати дронами, перебуваючи далеко від лінії фронту, і така технологія вже працює. Про це повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров під час форуму "Україна. Рік 2024".

"Це вже працює, тільки тепер продуктова лінійка розшириться, наскільки багато різних типів БПЛА можна запускати дистанційно. Але по факту нинішні технології дозволяють це робити", - сказав він.

За словами Федорова, Україна має доступ до найкращих технологій, використовується супутниковий зв’язок багатьох країн НАТО.

"Мова йде поки що не про всі типи БПЛА або платформ, і не про масове застосування, але я думаю, що це питання часу", - зазначив міністр.

Федоров згодом додав, що "хлопці з Вінниці та Львова" зможуть управляти БПЛА на фронті.

Нагадаємо, міністр із питань стратегічної промисловості Олександр Камишін заявив, що в Україні є ракетна зброя власного виробництва, що здатна вражати цілі на 700 км. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті