В Україні є ракетна зброя власного виробництва, що здатна вражати цілі на 700 км – Камишін

Найважливішою збройною програмою України наразі є ракетна програма. Про це заявив міністр із питань стратегічної промисловості Олександр Камишін на форумі "Україна. Рік 2024", що проходить нині в Києві.

Він відмовився розкривати деталі, але зазначив, що виготовлена зброя вже була успішно задіяна.

"Але про ракетну програму я скажу не більше ніж сказав мій президент. Що у нас з'явилася наша далекобійна зброя, яка вразила ціль на 700 кілометрів", – сказав він.

Нагадаємо, у серпні 2023 Володимир Зеленський підтвердив ураження російської цілі на відстані 700 кілометрів зброєю українського виробництва.

У листопаді директор АТ "Українська оборонна промисловість" Герман Сметанін заявляв, що державна програма з нарощування виробництва ракет запущена, але на час війни ця інформація є надсекретною.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті