У Мінцифри заявили, що військові зможуть керувати дронами, перебуваючи далеко від фронту

Українські військові з часом зможуть керувати дронами, перебуваючи далеко від лінії фронту, і така технологія вже працює. Про це повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров під час форуму "Україна. Рік 2024".

"Це вже працює, тільки тепер продуктова лінійка розшириться, наскільки багато різних типів БПЛА можна запускати дистанційно. Але по факту нинішні технології дозволяють це робити", - сказав він.

За словами Федорова, Україна має доступ до найкращих технологій, використовується супутниковий зв’язок багатьох країн НАТО.

"Мова йде поки що не про всі типи БПЛА або платформ, і не про масове застосування, але я думаю, що це питання часу", - зазначив міністр.

Федоров згодом додав, що "хлопці з Вінниці та Львова" зможуть управляти БПЛА на фронті.

Нагадаємо, міністр із питань стратегічної промисловості Олександр Камишін заявив, що в Україні є ракетна зброя власного виробництва, що здатна вражати цілі на 700 км. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті