У Міноборони розповіли про зміни в системі документообігу ВЛК

Заступник міністра оборони України з питань соціального розвитку Наталя Калмикова заявила про підготовлювані зміни в документообігу у сфері проходження військовослужбовцями військово-лікарських комісій (ВЛК). Про це повідомляє пресслужба Міноборони України 7 жовтня.

"Зараз проходять фінальні зовнішні узгодження документи, які регулюють облік військовослужбовців. Військовослужбовець після ВЛК відбуває сам або до військової частини, або до ТЦК і СП. А документи від ВЛК в електронному вигляді "слідують" за ним. Це те швидке рішення, якого так потребують люди після поранення", - розповіла Калмикова.

Вона також зазначила, що триває робота над програмами інтеграції ветеранів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про перевірку всіх рішень військово-лікарських комісій, які були ухвалені з 24 лютого 2022 року. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті