У Міноборони розповіли, нащо окупанти запускають інформацію про контрнаступ ЗСУ

Російські окупанти запускають інформацію про контрнаступ, щоб відволікти увагу від їхньої поразки, яку вони зазнали на Бахмутському напрямку. Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна маляр у своєму Телеграм-каналі 5 червня.

"Чому росіяни активно запускають інформацію про контрнаступ? Тому що їм потрібно відволікти увагу від поразки на Бахмутському напрямку", – написала Маляр.

Вона зазначила, що ЗСУ продовжують оборону, яку почали 24 лютого 2022 року, а оборонна операція містить усе, в тому числі і контрнаступальні дії.

"Тому на деяких напрямках ми переходимо до наступальних дій, – підкреслила Маляр. – Зокрема, епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок. Там ми рухаємось доволі широким фронтом. Маємо успіх. Займаємо панівні висоти. Ворог в обороні, хоче утримати позиції".

Уточнюється, що на півдні ворог наразі в обороні. Тривають бої місцевого значення.

Як повідомлялося, власник російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що ЗСУ повернули під контроль частину окупованих територій під Бахмутом.

Раніше терорист Ходаковський заявив, що ЗСУ вперше застосували танки Leopard на Донеччині.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті