Драпають війська: Пригожин волає про ганьбу росіян під Бахмутом

Власник російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що ЗСУ повернули під контроль  частину окупованих територій під Бахмутом. Про це він у коментарі своїй пресслужбі 5 червня в Telegram-каналі.

"Коли НГШ і Шойгу перегруповувалися і вставали вздовж Берховського водосховища, вони говорили про те, що це для того, щоб захистити населений пункт Берховка, тому що дуже вигідні позиції. Такі вигідні, що просто торгувалися всі за них. Зараз частина населеного пункту Берхівка вже загублена, драпають війська потихеньку. Ганьба! Шойгу, Герасимов, закликаю вас, приїжджайте на фронт, підніміть із пістолетами армію, щоб уперед ішли. Давайте, ви зможете! А якщо не зможете, помрете героями", - запропонував Пригожин.

Як повідомлялося, Пригожин звинуватив російське Міноборони у тому, що воно не забирає своїх полонених у добровольців РВК, які знаходяться у Новій Таволжанці Шебекінського району Бєлгородської області.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті