"У нас у країні проблема з яйцями": Пригожин звинувачує Міноборони РФ у відмові забрати полонених росіян

Власник російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" Євген Пригожин звинуватив російське Міноборони у тому, що воно не забирає своїх полонених у добровольців РВК, які знаходяться у Новій Таволжанці Шебекінського району Бєлгородської області.  Про це він говорить у коментарі своїй пресслужбі 4 червня в Telegram-каналі.

"Якщо вони готові віддати полонених задарма, то чому б їх не забрати... У когось мають бути яйця, у нас у країні проблема з яйцями. Де Лапін, де Шойгу, де Герасимов? - риторично ставить запитання Пригожин, додавши, що потрібно забрати полонених, а "не жувати соплі".

Як повідомлялося, добровольці з легіону "Свобода Росії" і Російського добровольчого корпусу звернулися до губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова забрати двох полонених із Нової Таволжанки, де вони перебувають.

У відповідь Пригожин заявив, що готовий надіслати "одного зі своїх високопоставлених заступників" для того, щоб забрати полонених. Він також заявив, що якби на зустріч приїхав президент України Володимир Зеленський, то також з'явився б особисто за полоненими росіянами.

Згодом Гладков записав відео, в якому запропонував привезти полонених на МАП Шебекіно, додавши, що не знає, живі вони чи ні.

Як повідомлялося, бійці легіону "Свобода Росії" і "Російського добровольчого корпусу", які воюють проти путінської армії, пропонують жителям Бєлгородщини евакуюватися "вглиб України".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті