У Міноборони прокоментували указ путіна про збори резервістів, вказавши на два цікаві пункти

Українські воїни добре розуміють, що означають для російських громадян розділи з грифом "таємно" в указі російського диктатора путіна про призов резервістів на військові збори. Про це йдеться у Твіттері Міноборони України.

"Указ російського диктатора про екстрений призов резервістів на військові збори містить два прихованих розділи з грифом "таємно", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що Збройні Сили України та українська земля добре знають, що такі пункти зазвичай означають для росіян.

Нагадаємо, 10 травня президент РФ путін підписав указ про виклик громадян РФ, які перебувають у запасі, на військові збори в 2023 році. Тих, хто перебуває в запасі, закликають на збори у збройних силах, військах нацгвардії, органах держохорони та органах ФСБ.

Скільки людей призовуть на військові збори, не уточнюється.

 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті