У Мінкульті вирішили поміняти радянський герб на "Батьківщині-матері" на тризуб

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що радянський герб на монументі "Батьківщина-мати" в Києві планують поміняти на тризуб.  Про це він сказав в ефірі телемарафону "Єдині новини" в суботу 6 травня.

"Зараз готується проєктна документація, щоб зрозуміти, у який спосіб і як краще його знімати, які роботи там мають бути проведені. Так, ми плануємо це зробити. Початкова стадія процесу зміни радянського герба на тризуб уже розпочалася", - сказав Ткаченко. 

Нагадаємо, Ткаченко привітав рішення Полтавської міськради демонтувати пам’ятники Пушкіну та радянським генералам. 

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті