У Межигір'ї діяло масштабне виробництво фальсифікованої харчової продукції відомих українських та міжнародних брендів

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок у Києві та Межигір'ї. Про це повідомляє прес-служба БЕБ 5 грудня.

"Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території "Межигір’я" та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, продукцію без документального підтвердження тощо", - зазначається у повідомленні.

Для масового виробництва та фасування солодощів, кави, спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування, вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції зловмисники використовували спеціальне обладнання.

За інформацією БЕБ, вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн.

Крім того, Бюро встановило, що підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало потужності, зокрема електроенергію Національного парку. 

Також БЕБ встановлює повне коло осіб причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікованої продукції, підраховує щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та суму завданих державі збитків.

Раніше БЕБ викрило схему незаконного виробництва і продажу пального, до якої причетний "кримінальний" кум Медведчука із Закарпаття.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті