У Межигір'ї діяло масштабне виробництво фальсифікованої харчової продукції відомих українських та міжнародних брендів

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок у Києві та Межигір'ї. Про це повідомляє прес-служба БЕБ 5 грудня.

"Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території "Межигір’я" та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, продукцію без документального підтвердження тощо", - зазначається у повідомленні.

Для масового виробництва та фасування солодощів, кави, спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування, вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції зловмисники використовували спеціальне обладнання.

За інформацією БЕБ, вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн.

Крім того, Бюро встановило, що підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало потужності, зокрема електроенергію Національного парку. 

Також БЕБ встановлює повне коло осіб причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікованої продукції, підраховує щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та суму завданих державі збитків.

Раніше БЕБ викрило схему незаконного виробництва і продажу пального, до якої причетний "кримінальний" кум Медведчука із Закарпаття.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті