У Межигір'ї діяло масштабне виробництво фальсифікованої харчової продукції відомих українських та міжнародних брендів

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок у Києві та Межигір'ї. Про це повідомляє прес-служба БЕБ 5 грудня.

"Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території "Межигір’я" та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, продукцію без документального підтвердження тощо", - зазначається у повідомленні.

Для масового виробництва та фасування солодощів, кави, спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування, вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції зловмисники використовували спеціальне обладнання.

За інформацією БЕБ, вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн.

Крім того, Бюро встановило, що підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало потужності, зокрема електроенергію Національного парку. 

Також БЕБ встановлює повне коло осіб причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікованої продукції, підраховує щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та суму завданих державі збитків.

Раніше БЕБ викрило схему незаконного виробництва і продажу пального, до якої причетний "кримінальний" кум Медведчука із Закарпаття.

Статті

Луганськ
27.07.2024
11:24

«Не згадувати та не порівнювати». Луганський щоденник

За відрізок життя у 10 років наша вулиця вимерла. Йшли епічно: недбалість до власного здоров'я, смерть на «звільненій» території за нез'ясованих обставин, війна.
Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Всі статті