У Мелітополі заборонили робити виплати й розрахунки без паспорта РФ

В окупованому Мелітополі Запорізької області заборонили робити будь-які виплати й розрахунки без облікової картки платника податків РФ, а її, у свою чергу, можна отримати лише за наявності паспорта РФ. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 6:00 17 березня.

"Продовжується примусова паспортизація населення тимчасово зайнятої території Запорізької області, – сказано в повідомленні. – Зокрема, в місті Мелітополь російська окупаційна так звана влада, разом з представниками російської федеральної податкової служби заборонила здійснювати будь-які виплати та розрахунки громадянам, які не мають реєстраційного номера облікової картки платника податків РФ".

Зазначається, що його, в свою чергу, можливо отримати виключно за наявності паспорта громадянина Російської Федерації.

Раніше повідомлялось, що МЗС України заявило: закон РФ про "спрощення виходу з українського громадянства" є нікчемним і не несе правових наслідків.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті