У Мелітополі росіяни облаштували військовий шпиталь у дитячому санаторії й розмістили особовий склад і техніку на території храму

В окупованому Мелітополі Запорізької області російські окупанти облаштували військовий шпиталь у дитячому санаторії й розмістили свій особовий склад і техніку на території місцевого храму. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 1 червня.

"Противник продовжує обладнувати цивільні заклади тимчасово захоплених територій під медичні установи, – сказано в повідомленні. – Так, в населеному пункті Мелітополь Запорізької області окупанти облаштували дитячий санаторій під військовий шпиталь, де на лікуванні перебувають понад 200 окупантів з пораненнями різного ступеню важкості".

Крім того, зазначається, що російські терористи, нехтуючи законами міжнародного гуманітарного права, на території Мелітопольського Олександро-Невського собору розмістили базу російських військовослужбовців з військовою технікою.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Лутугиному на Луганщині росіяни розмістили свій шпиталь у одній будівлі з дитячим відділенням лікарні.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті