У Мелітополі росіяни облаштували військовий шпиталь у дитячому санаторії й розмістили особовий склад і техніку на території храму

В окупованому Мелітополі Запорізької області російські окупанти облаштували військовий шпиталь у дитячому санаторії й розмістили свій особовий склад і техніку на території місцевого храму. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 1 червня.

"Противник продовжує обладнувати цивільні заклади тимчасово захоплених територій під медичні установи, – сказано в повідомленні. – Так, в населеному пункті Мелітополь Запорізької області окупанти облаштували дитячий санаторій під військовий шпиталь, де на лікуванні перебувають понад 200 окупантів з пораненнями різного ступеню важкості".

Крім того, зазначається, що російські терористи, нехтуючи законами міжнародного гуманітарного права, на території Мелітопольського Олександро-Невського собору розмістили базу російських військовослужбовців з військовою технікою.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Лутугиному на Луганщині росіяни розмістили свій шпиталь у одній будівлі з дитячим відділенням лікарні.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті