В окупованому Лутугиному на Луганщині росіяни розмістили свій шпиталь у одній будівлі з дитячим відділенням лікарні – Генштаб

У місті Лутугиному на Луганщині, окупованому з 2014 року, росіяни розмістити свій шпиталь у одній будівлі з дитячим відділенням місцевої лікарні. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 20 травня.

"Верхні поверхи Лутугинського районного територіального медичного об’єднання окупанти перетворили на військовий шпиталь, а для його прикриття на першому поверсі залишили дитяче відділення", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що наразі у медичному закладі на лікуванні перебуває близько 100 російських військовослужбовців з пораненнями різного ступеню важкості. Це число є піком можливостей військового шпиталю у наданні медичних послуг. У той же час меддопомога цивільному населенню з боку персоналу військового шпиталю не надається.

Раніше повідомлялось, що в Луганську чергову цивільну лікарню використовують як шпиталь для "вагнерівців" та військових збройних сил РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті