У Мелітополі підірвано дві бази рашистів, попередньо - загинули сотні окупантів

Ввечері 5 березня в Мелітополі пролунало два потужних вибухи на військових базах окупантів. Про це в ефірі телемарафону заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Два потужних вибухи чули у північних районах міста. Вже є інформація, що знищено два об'єкти, де були розташовані рашисти", - сказав Федоров.

За попередньою інформацією, загинули сотні ворожих солдатів. За словами мера, точні цифри та повну інформацію надасть Генштаб.

Нагадаємо, сьогодні, 5 березня, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області пролунали одночасно два вибухи. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті