У Мелітополі голосно, пролунали два вибухи - Федоров

У неділю, 5 березня, в тимчасово окупованому Мелітополі пролунало одночасно два вибухи. Про це у Телеграм повідомив мер міста Іван Федоров.

"Окупантам знову не сидиться спокійно, проте надто пізня година для військових навчань. У Мелітополі гучно. За інформацією жителів було чутно два вибухи одразу в декількох районах на півночі й заході міста.  Чекаємо на подробиці від Генштабу ЗСУ", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, в окупованому Мелітополі рашисти розміщують завезених лікарів та вчителів по студентських гуртожитках та підшукують їм "нічийні" квартири. 

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті