У Мелітополі ліквідовано штаб окупантів на заводі "АвтоЗАЗ"

Штаб російських загарбників, розташований на заводі "АвтоЗАЗ-Мотор" в окупованому Мелітополі Запорізької області, було успішно знищено вогневим ударом. Про це в ефірі телемарафону 14 жовтня повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"У місті ліквідовано ворожий штаб, який знаходився на одному з промислових підприємств – "АвтоЗАЗі". Після цього окупанти в пошуках диверсантів викрали цілу сім'ю лише через те, що чоловік цього подружжя просто проїжджав по тому району», - сказав Федоров.

Він зазначив, що на окупованому Запоріжжі продовжується викрадення людей окупантами і наразі мова йде вже про тисячі осіб.

Як повідомлялося, мелітопольські партизани підірвали потяг окупантів та колію.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті