Мелітопольські партизани підірвали потяг окупантів та колію - ЦНС

Партизани у тимчасово окупованому Мелітополі підірвали потяг та колії, які загарбники використовували для підвозу палива та боєприпасів та вивозу награбованого майна. Про це повідомляє Центр національного спротиву 13 жовтня.

“О 7:40 партизани підірвали потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо, а у зворотному напрямку: пошкоджену техніку та награбоване у вигляді залізної руди, зерна та іншого майна”, - зазначається у повідомленні.

У Центрі додали, що результаті контрольованого вибуху було пошкоджено 150 метрів залізниці та тепловоз.

За інформацією ЦНС, окупанти оточили місце вибуху, намагаються приховати факт диверсії та безуспішно шукають партизан.

Також у Центрі додали, що це вже десята успішна диверсія на залізниці за 2023 рік, вчинена партизанами Запорізької області.

Як повідомлялось раніше, Сили спеціальних операцій (ССО) ЗСУ відрізали окупантів від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку. 

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті