Мелітопольські партизани підірвали потяг окупантів та колію - ЦНС

Партизани у тимчасово окупованому Мелітополі підірвали потяг та колії, які загарбники використовували для підвозу палива та боєприпасів та вивозу награбованого майна. Про це повідомляє Центр національного спротиву 13 жовтня.

“О 7:40 партизани підірвали потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо, а у зворотному напрямку: пошкоджену техніку та награбоване у вигляді залізної руди, зерна та іншого майна”, - зазначається у повідомленні.

У Центрі додали, що результаті контрольованого вибуху було пошкоджено 150 метрів залізниці та тепловоз.

За інформацією ЦНС, окупанти оточили місце вибуху, намагаються приховати факт диверсії та безуспішно шукають партизан.

Також у Центрі додали, що це вже десята успішна диверсія на залізниці за 2023 рік, вчинена партизанами Запорізької області.

Як повідомлялось раніше, Сили спеціальних операцій (ССО) ЗСУ відрізали окупантів від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті