У медзакладах на окупованій частині Луганщини украінці без паспорту РФ будуть обслуговуватись як "іноземці"

Російські окупанти планують ввести  з 2024 року у медичних закладах Луганської області обслуговування місцевого населення лише за страховим полісом, який можна отримати тільки за наявності паспорту РФ. Про це у Телеграм повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Із 2024 року окупанти планують обслуговувати в лікарнях так званої "лнр" місцеве населення, яке не має полісу медичного страхування, як іноземних громадян.

Тобто, вони будуть позбавлені можливості отримувати будь-які медичні послуги, крім екстреної допомоги.

Отримати цей поліс можна лише за наявності паспорту рф", - повідомив Лисогор. 

Як повідомлялося, окупаційна влада на захоплених територіях Луганської області готує масштабну хвилю примусової мобілізації.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті