На окупованій Луганщині готуються розгорнути масштабну мобілізацію

Окупаційна влада на захоплених територіях Луганської області готує масштабну хвилю примусової мобілізації. Про це розповів керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"На окупованій частині Луганщини готуються розгорнути чергову хвилю примусової мобілізації. Єдиний фактор, що стримує, – так звані «перші вибори», які відбудуться у вересні. Наразі окупаційна влада проводить наради та інструктує виконавців. Повістки люди отримуватимуть у присутності росгвардії та поліціянтів. За попереднім планом, необхідно мобілізувати до 70 тисяч осіб. А далі, як піде", - розповів Лисогор.

Як повідомлялося раніше, за підозрою у вбивстві в районі окупованого Старобільська розшукують трьох контрактників із Башкортостану РФ

 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті