У медзакладах на окупованій частині Луганщини украінці без паспорту РФ будуть обслуговуватись як "іноземці"

Російські окупанти планують ввести  з 2024 року у медичних закладах Луганської області обслуговування місцевого населення лише за страховим полісом, який можна отримати тільки за наявності паспорту РФ. Про це у Телеграм повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Із 2024 року окупанти планують обслуговувати в лікарнях так званої "лнр" місцеве населення, яке не має полісу медичного страхування, як іноземних громадян.

Тобто, вони будуть позбавлені можливості отримувати будь-які медичні послуги, крім екстреної допомоги.

Отримати цей поліс можна лише за наявності паспорту рф", - повідомив Лисогор. 

Як повідомлялося, окупаційна влада на захоплених територіях Луганської області готує масштабну хвилю примусової мобілізації.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті