У Маріуполі загадково гинуть окупанти – за тиждень мертвими виявили 26 військових РФ

Двадцять шість російських військових померли за дивних обставин в окупованому Маріуполі на Донеччині за останній тиждень. Про це 16 жовтня повідомили російські Телеграм-канали з посиланням на джерела в поліції "ДНР".

"За тиждень у місті сталося одразу три випадки загадкових вбивств військових. Так, кілька днів тому невідомі влаштували масове отруєння наших бійців. Померло 9 людей, було госпіталізовано ще 12", - пишуть, зокрема, у пабліках.

Також повідомляють, що в Маріуполі останніми днями було здійснено нальоти на дві казарми.

"Все відбувалося за схожим сценарієм – невідомі вбивали охорону, вривалися в казарми і розстрілювали сплячих бійців. У результаті вбито 17 військових, ще 11 поранено. Злочинцям вдалося вчинити напади фактично блискавично – так, що ніхто не встигав чинити їм опору", - йдеться у дописі.

Зазначається, що загарбники вважають причетними до отруєння диверсантів та наразі займаються їх пошуками.

"Диверсантів шукаємо, але вони, гади, добре ховаються. Плюс усі знають, скільки у Маріуполі "ждунів", які мріють про прихід України. Важко працювати за таких умов", - цитують Телеграм-канали місцевого поліцейського.

Інформацію про загадкову тенденцію смертей серед окупантів підтверджують і представники руху "Маріуполь. Спротив".

"Ми готові і далі годувати нових російських солдат і офіцерів, що зайшли для підготовки та поповнення. Окрема вдячність ФСБ за розпорошення уваги в інший бік", - пишуть партизани на сторінці в соцмережі.

Як повідомлялося, понад 70% містян не підтримують окупаційну "владу" Маріуполя та чекають на Україну.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті