Понад 70% містян не підтримують окупаційну "владу" Маріуполя та чекають на Україну – ЦНС

Близько 73% мешканців Маріуполя не підтримують окупаційну «владу» та мають проукраїнські настрої. Про це повідомив Центр національного спротиву, посилаючись на дані партизанів.

"Стало відомо про те, що значна частина місцевого населення продовжує дотримуватись проукраїнських настроїв. Близько 73% населення Маріуполя негативно ставляться до окупаційної "адміністрації", а також докладають зусиль для того, щоб ухилитись від отримання російського паспорта", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей факт у свою чергу спонукає командування російських військ та окупаційну "адміністрацію" посилювати репресії стосовно місцевого населення.

Як повідомлялося, партизани у Маріуполі спалили склад інженерних військ окупантів.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті