У Маріуполі загадково гинуть окупанти – за тиждень мертвими виявили 26 військових РФ

Двадцять шість російських військових померли за дивних обставин в окупованому Маріуполі на Донеччині за останній тиждень. Про це 16 жовтня повідомили російські Телеграм-канали з посиланням на джерела в поліції "ДНР".

"За тиждень у місті сталося одразу три випадки загадкових вбивств військових. Так, кілька днів тому невідомі влаштували масове отруєння наших бійців. Померло 9 людей, було госпіталізовано ще 12", - пишуть, зокрема, у пабліках.

Також повідомляють, що в Маріуполі останніми днями було здійснено нальоти на дві казарми.

"Все відбувалося за схожим сценарієм – невідомі вбивали охорону, вривалися в казарми і розстрілювали сплячих бійців. У результаті вбито 17 військових, ще 11 поранено. Злочинцям вдалося вчинити напади фактично блискавично – так, що ніхто не встигав чинити їм опору", - йдеться у дописі.

Зазначається, що загарбники вважають причетними до отруєння диверсантів та наразі займаються їх пошуками.

"Диверсантів шукаємо, але вони, гади, добре ховаються. Плюс усі знають, скільки у Маріуполі "ждунів", які мріють про прихід України. Важко працювати за таких умов", - цитують Телеграм-канали місцевого поліцейського.

Інформацію про загадкову тенденцію смертей серед окупантів підтверджують і представники руху "Маріуполь. Спротив".

"Ми готові і далі годувати нових російських солдат і офіцерів, що зайшли для підготовки та поповнення. Окрема вдячність ФСБ за розпорошення уваги в інший бік", - пишуть партизани на сторінці в соцмережі.

Як повідомлялося, понад 70% містян не підтримують окупаційну "владу" Маріуполя та чекають на Україну.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті