У Лисичанську окупанти обіцяють дати тепло в 50 з 337 будинків, у Кремінній та Рубіжному опалення буде лише в адмінбудівлях

Окупаційна "влада" Луганської області доповіла про повну готовність до зими, тоді як централізоване опалення не буде доступним у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Кремінній.  Про це в ефірі "Еспресо" 17 жовтня повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.

"Централізованого теплопостачання в Сєвєродонецькому районі немає ніде. У місцевих лише є надія, що запустять десь мінікотельні, але це будуть одиничні випадки. У Лисичанську окупанти обіцяють підключити до тепла лише до 15% житлового фонду. У Кремінній та Рубіжному опалення буде тільки в адмінбудівлях, а мешканці мають вирішувати це питання власноруч", - сказав Власенко.

За його словами, низка будинків в цих містах мають значні пошкодження, які унеможливлюють підключення опалення. 

Так, в Сєвєродонецьку окупанти намагаються встановити кілька мінікотелень, але це десь 10% відсоток від загальної потреби. Водночас у Лисичанську загарбники обіцяють підготувати до холодів близько 50 багатоквартирних будинків. До окупації у місті тепло подавали у 337 будинків.

Як повідомлялося, у "ЛНР" відзвітували про майже повну готовність до зими, але комунальна катастрофа у чотирьох містах просто не рахується.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті