У Львові залізничник-військовослужбовець освідчився коханій на вокзалі після повернення з фронту

У Львові залізничник освідчився коханій на вокзалі після повернення з фронту. Про це повідомила "Українська правда" у Facebook 20 лютого.

"Чутливий момент стався на головному вокзалі міста біля "Потяга до тебе" - обраниця Андрія Мирослава, яка також працює на залізниці, сказала "Так" перед усіма пасажирами та колегами. Закохані знайомі вже 20 років. Життя розвело їх на тривалий час, але три роки тому вони знову зустрілись і стали парою", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Андрій працював монтером колії з 2018 року - у 2023 році добровільно долучився до ЗСУ. Після тяжкого поранення стопи на фронті чоловіку дали відпустку для лікування.

Про намір освідчитися Андрій розповів колегам з "Укрзалізниці", а вони вирішили зробити йому подарунок.

"Ми разом з реабілітаційними центрами у Львові і Києві до Дня закоханих зробили безкоштовні парні поїздки на “Потягу для тебе” для деяких ветеранів на реабілітації. Андрія теж запросили, оскільки він зараз чекає на протез.Ми привітали їх з Мирославою, разом з партнерами подарували романтичну поїздку в Буковель. Вони поки що не їздили", - йдеться в повідомленні.

Нині Андрій чекає на протезування, а після одужання хоче повернутися на фронт.

Раніше повідомлялось, що постраждалі від війни українці зможуть отримати найкращі послуги з реабілітації та протезування, не виїжджаючи за кордон.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті