У Львові врятували єнота, який заліз на дерево

У Львові рятувальники зняли з дерева єнота, який туди перед тим туди заліз, 8 квітня. Відповідні відео розмістив Телеграм-канал "Львів. Новини. LEMBERG".

"Сьогодні у Львові врятували єнота, який заліз на дерево, – сказано в повідомленні. – На допомогу наляканій тварині прибули волонтери "Домівки врятованих тварин" та рятувальники".

Зазначається, що зараз тварина проходитиме карантин, а потім буде жити разом з іншими.

Раніше повідомлялось, що поліцейські у Києві врятували тримісячне цуценя, яке власниця била, поїла горілкою та морила голодом.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті