У Львові відбувся форум "якоїсь" російської опозиції за участю Подоляка. Садовий "відправив запит у відповідні органи"

Форум російської опозиції на підтримку України, на якому, зокрема, виступив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк, відбувся у Львові 23 травня. Про це повідомили російський опозиціонер, галерист Марат Гельман у мережі Х, видання "ASTRA" й мер Львова Андрій Садовий, який дізнався про захід з соцмереж.

"Львівський Форум російської опозиції пройшов на найвищому рівні. Було понад 40 учасників від провідних опозиційних об'єднань. У роботі взяли участь представники всіх трьох добровольчих батальйонів. Також були представники Офісу президента України та Верховної Ради. Форум вирішив створити постійну організаційну структуру для підтримки силового спротиву. Її створення буде завершено на наступному форумі, поки що заявлено про п'ять комітетів майбутнього об'єднання", - написав Гельман і навів повний текст резолюції, яку було прийнято на форумі.

Мер Львова Андрій Садовий про проведення форуму ничого не знав.

"Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт? Запит у відповідні органи вже відправив", - написав Садовий у Телеграм.

ЗМІ опублікували виступ Подоляка на форумі.

Як уточнює "ASTRA", проведення форуму організував фонд "24.02", створений дружинами бійців легіону "Свобода Росії", в якому на боці України воюють громадяни РФ. Учасники заходу вирішили створити постійну організаційну структуру "для підтримки силового опору".

"Деякі українські користувачі мережі здивувалися, як громадяни РФ чоловічої статі змогли потрапити на територію України під час повномасштабної війни. Журналісти порталу Zahid.net повідомили, що звернулися по коментар до СБУ Львівської області. У відповіді йдеться, що у відомстві інформації про згаданий захід немає", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Європарламент підтримав російську опозицію і закликав розділяти "войовничий автократичний" режим у Кремлі та населення РФ загалом.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті