У Луганську пропадають російські військові і виходить з ладу їхній транспорт: партизани розповіли про свою роботу

Військовий рух українців і кримських татар "Атеш" відзвітував про роботу, виконану в окупованому Луганську за останні два тижні. Відповідну інформацію з відео розмістив Телеграм-канал "Атеш" 26 вересня.

"Звіт про роботу в Луганську протягом 2 тижнів. Протягом кількох тижнів наші агенти фіксують збільшення кількості вантажних військових автомобілів, які транзитом проходять через місто. Транспортується особовий склад і БК. Найімовірніше, рашисти перекидають сили в бік Бахмута, щоб покрити великі втрати, пов'язані з наступом України", - сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що в окупованому Луганську за останні 10 днів агенти "Атеш" розвідали більшість складів ПММ і успішно вивели з ладу 5 транспортних ЗІЛ-131.

"Багато військових не зможуть доїхати до лінії фронту. Крім того, в місті продовжують пропадати російські військові, які ходять поодинці вечорами", - сказано також у повідомленні.

Раніше було опубліковано відео детонації рашистських складів після прильотів у Сорокине на Луганщині: "Это в точку х*ярят на х*й".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті