У Луганській ОВА розповіли про небойові втрати росіян

Тільки з одного армійського корпусу загарбників з початку року окупанти, окрім вбитих та поранених, втратили 2800 людей дезертирами. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Facebook 28 вересня.

"До речі, щодо втрат. Вони в окупантів пов’язані не тільки з пораненнями чи безповоротними. Не меншає й кількість дезертирів. Якщо брати до уваги лише один армійський корпус, що бере учать у бойових діях з боку загарбників, то звідти лише упродовж цього року збігли близько 2 800 осіб", - зазначив Лисогор.

Як повідомлялось раніше, в окупованій Макіївці пособники рашистів обіцяють 10 тис рублів за кожного спійманого "дезертира".

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті