В окупованій Макіївці пособники рашистів обіцяють 10 тис рублів за кожного спійманого "дезертира"

В окупованій Макіївці на Донеччині пособники рашистів розшукують чоловіків, які відмовляються воювати за РФ, обіцяючи 10 тисяч рублів за кожного "самовольно оставившего часть". Фото відповідного оголошення розмістив Телеграм-канал "Це Овчаренко" 22 вересня.

"Ось такі оголошення висять по Макіївці. Це російські ідейні пособники виловлюють тих, хто не хоче воювати за ДНР/росію. Ціна за інформацію, як ми бачимо, 10 000 рублів. Ось так і розвалюється пропаганда росії що, мовляв, донеччани проти України. 10 000 рублів - ціна життя чоловіка на окупованому Донбасі", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що жителі віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті