В окупованій Макіївці пособники рашистів обіцяють 10 тис рублів за кожного спійманого "дезертира"

В окупованій Макіївці на Донеччині пособники рашистів розшукують чоловіків, які відмовляються воювати за РФ, обіцяючи 10 тисяч рублів за кожного "самовольно оставившего часть". Фото відповідного оголошення розмістив Телеграм-канал "Це Овчаренко" 22 вересня.

"Ось такі оголошення висять по Макіївці. Це російські ідейні пособники виловлюють тих, хто не хоче воювати за ДНР/росію. Ціна за інформацію, як ми бачимо, 10 000 рублів. Ось так і розвалюється пропаганда росії що, мовляв, донеччани проти України. 10 000 рублів - ціна життя чоловіка на окупованому Донбасі", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що жителі віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті