У Луганській ОВА розповіли про небойові втрати росіян

Тільки з одного армійського корпусу загарбників з початку року окупанти, окрім вбитих та поранених, втратили 2800 людей дезертирами. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Facebook 28 вересня.

"До речі, щодо втрат. Вони в окупантів пов’язані не тільки з пораненнями чи безповоротними. Не меншає й кількість дезертирів. Якщо брати до уваги лише один армійський корпус, що бере учать у бойових діях з боку загарбників, то звідти лише упродовж цього року збігли близько 2 800 осіб", - зазначив Лисогор.

Як повідомлялось раніше, в окупованій Макіївці пособники рашистів обіцяють 10 тис рублів за кожного спійманого "дезертира".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті