У Луганській ОДА пояснили, чому фермер з деокупованого Невського поки не зможе отримати компенсацію за знищену худобу

Фермер з деокупованого села Невське Григорій Ткаченко єдиний з Луганської області зумів підтвердити документами загибель худоби, щоб отримати компенсацію, проте отримати її наразі не може. Про це "ОстроВу" розповіла заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Луганської ОДА Любов Безкоровайна.

"Наразі Ткаченко - єдиний аграрій з Луганщини, хто зумів задокументувати загибель худоби, зібравши всі потрібні документи, - повідомила чиновниця. - Для отримання компенсації не вистачає єдиного: виїзду на місце спеціальної комісії".

Зазначається, що виїзд комісії буде можливим лише після припинення активних бойових дій, бо поки в деокуповані села їздять лише військові й поліцейські.

"Господарство Ткаченка не лише обробляло землю, а й займалось тваринництвом. Все поголів’я фермера - велика рогата худоба й свині – загинуло практично в перші дні активних бойових дій", - уточнюється в матеріалі "ОстроВа". 

Раніше "ОстроВ" писав про те, що відбувається з аграрним сектором Луганської області за умов окупації та активних бойових дій.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті