У "ЛНР" відзвітували про те, що явка на "достроковому та екстериторіальному голосуванні" перевищила 26%

Влада так званої "ЛНР" відзвітувала про те, що явка на вибори, незаконно організовані окупантами в захопленій Луганській області, становила 26% станом на 7 вересня. Про це з посиланням на так звану "ЦВК" повідомили окупаційні ЗМІ.

"Явка жителів "ЛНР" за підсумками голосування на екстериторіальних дільницях, що завершилося, і шостого, останнього, дня дострокового голосування за депутатів народної ради республіки становила 26,47%", - йдеться в повідомленні.

Кремль організував на окупованих територіях України незаконні "вибори" до "парламентів" і "народних рад". За законами РФ, основний етап виборів відбувається з 8 по 10 вересня. Однак у "ДНР" оголосили про так зване "дострокове голосування" починаючи з 31 серпня. У "ЛНР" "волевиявлення" раніше терміну почалося 2 вересня.

Раніше повідомлялося, що за п'ять днів до "єдиного дня голосування" в "ДНР" достроково намалювали 43% явки. "ЛНР" відстає майже вдвічі.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті