У "ЛНР" судитимуть двох мешканок Новоайдара, яких звинувачують у співпраці із ЗСУ, за "вбивство, вчинене загальнонебезпечним способом"

Окупаційні органи "слідчого комітету РФ по ЛНР" передали до "суду" справу двох мешканок Новоайдара, яких звинувачують у співпраці зі ЗСУ. Про це повідомив "слідкомітет РФ по ЛНР" 10 квітня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Слідчими органами Слідчого комітету Російської Федерації по Луганській Народній Республіці завершено розслідування кримінальної справи, порушеної на підставі матеріалів УФСБ Росії по ЛНР, стосовно стосовно двох жінок. Їх обвинувачують у пособництві українським бойовикам, в умисному знищенні чужого майна, у вбивстві, скоєному загальнонебезпечним способом, групою осіб, за попередньою змовою, і низці інших злочинів", - ідеться в повідомленні.

Жінок звинувачують у тому, що вони наводили удари на Новоайдарський аграрний коледж і територію сільськогосподарського підприємства. 

Зазначається, що мешканки окупованого селища співпрацювали із ЗСУ з червня по вересень 2022 року.

Як писав раніше "ОстроВ", публікуючи відповідне відео, саме у вересні 2022 року в окупованому Новоайдарі Луганської області ЗСУ вдало поцілили в склад боєприпасів окупантів і місцезнаходження живої сили.

Раніше також повідомлялося, що військовий госпіталь окупантів у Новоайдарі на Луганщині повністю зруйновано прицільним пострілом.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті