Військовий шпиталь окупантів у Новоайдарі на Луганщині зруйновано вщент прицільним пострілом

Дитячу лікарню в окупованому селищі Новоайдар Луганської області, яку рашисти перетворили на свій військовий шпиталь, зруйновано вщент прицільним пострілом 28 січня. Відповідне відео розмістили "Старобільські новини" 28 січня.

"Сьогодні, 28 січня зранку були вибухи в окупованому Новойадарі – постраждала дитяча лікарня. У місцевих чатах пишуть, що росіяни перетворили її на військовий шпиталь, – сказано в повідомленні. – Загарбники, як завжди, заявили про прильоти 4 ракет Хаймарс, також додають, що, крім лікарні, зазнали пошкоджень 6 одноповерхових будинків, що знаходяться поряд".

Уточнюється, що інформація про постраждалих цивільних наразі відсутня.

Раніше повідомлялось, що в міністерстві оборони РФ підтвердили загибель десятків своїх окупантів у Новоайдарі Луганської області, але, як завжди, прикрилися цивільними.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті