У міністерстві оборони РФ підтвердили загибель десятків своїх окупантів у Новоайдарі Луганської області, але, як завжди, прикрилися цивільними

У міністерстві оборони РФ підтвердили загибель десятків своїх окупантів у Новоайдарі на Луганщині.

Раніше голова Луганської ОВ Сергій Гайдай повідомив про знищення великої кількості російських військових у лікарні Новойдара.

"Новоайдар. Щось не так з лікарнею, де рашистів лікували... Десятки загиблих орків...не долікувалися. Біля кобзону аншлаг", - написав він у себе в Телеграм.

У свою чергу МО РФ заявило, що "обстріл з боку ЗСУ забрав життя 14 пацієнтів лікарні в селищі міського типу Новоайдар, ще 24 отримали поранення".

У російському військовому відомстві підтвердили, що серед загиблих та поранених – російські військові. При цьому, у повній відповідності до наративів російської пропаганди, в МО РФ заявили, що в пошкодженій лікарні нібито лікувалися і цивільні особи.

У Міноборони розповіли, що у медичній установі цивільними та військовими медиками протягом багатьох місяців надавалася необхідна медична допомога місцевому населенню та військовослужбовцям", - йдеться у повідомленні.

 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті