У міністерстві оборони РФ підтвердили загибель десятків своїх окупантів у Новоайдарі Луганської області, але, як завжди, прикрилися цивільними

У міністерстві оборони РФ підтвердили загибель десятків своїх окупантів у Новоайдарі на Луганщині.

Раніше голова Луганської ОВ Сергій Гайдай повідомив про знищення великої кількості російських військових у лікарні Новойдара.

"Новоайдар. Щось не так з лікарнею, де рашистів лікували... Десятки загиблих орків...не долікувалися. Біля кобзону аншлаг", - написав він у себе в Телеграм.

У свою чергу МО РФ заявило, що "обстріл з боку ЗСУ забрав життя 14 пацієнтів лікарні в селищі міського типу Новоайдар, ще 24 отримали поранення".

У російському військовому відомстві підтвердили, що серед загиблих та поранених – російські військові. При цьому, у повній відповідності до наративів російської пропаганди, в МО РФ заявили, що в пошкодженій лікарні нібито лікувалися і цивільні особи.

У Міноборони розповіли, що у медичній установі цивільними та військовими медиками протягом багатьох місяців надавалася необхідна медична допомога місцевому населенню та військовослужбовцям", - йдеться у повідомленні.

 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті