У Києві волонтерку, яка поверталась після зустрічі з чоловіком на передовій, затримала поліція і погрожувала вручити повістку

Волонтерку Алю Ширшину, яка поверталася з фронту від свого чоловіка, у Києві затримала поліція 10 хвилин після опівночі. Жінка намагалась викликати таксі, але поліцейські вирішили відвезти її до відділку. Про це повідомив український продюсер  і співзасновник благодійної організації "Голоси дітей" Азад Сафаров. Власне в цій організації і працює волонтеркою Аля Ширшина, - пише Еспресо

Чоловік затриманої київською поліцією є головним героєм світлини з книжкою Тімоті Снайдера в окопі. Свого часу це фото облетіло весь світ і стало вірусним. 

"Аля має двох дітей і працює в "Голоси дітей". Аля щодня допомагає десяткам родин військовослужбовців і ВПО. Чоловік пішов на фронт з 1 дня повномасштабної війни Росії проти України і нині перебуває на найгарячішому напрямку", – написав Сафаров.

Жінка бодай раз на місяць намагається з’їздити до чоловіка, щоб побачити його кілька годин.

"Вчора Аля знову поверталась з Донеччини від чоловіка. Через заметіль автобус затримався на годину. О 00:10 Аля викликала таксі в Києві, щоб добратись додому. На Подолі її зупинили поліцейські й забрали до відділку давати пояснення. Слідчий зверхньо спілкувався з Алею, питав чи її чоловік в тилу служить, і казав, що випише повістку їй самій, бо за його словами "жінки теж мають воювати", – йдеться у повідомленні.

Волонтерку сфотографували біля лінійки, як справжню злочинницю і перефотографували на особистий телефон її документи.

"Подільське РУ ГУНП в м. Києві у вас все добре? Ви щось чули про людське ставлення і про розуміння об'єктивних обставин?", – написав продюсер.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті