У Києві розпочалася "історична" зустріч міністрів закордонних справ ЄС

Засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ розпочалося у Києві 2 жовтня. Про це повідомив Високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель у соцмережі Х (колишній Twitter).

За його словами, зустріч має неформальний характер, оскільки вона проходить не у ЄС.  

"Сьогодні я скликаю міністрів закордонних справ ЄС у Києві на першу в історії зустріч усіх 27 країн-членів за межами ЄС. Майбутнє України – в ЄС. Ми тут, щоб висловити нашу солідарність і підтримку українському народу", - написав Боррель.

Він охарактеризував зустріч як політичні дебати високого рівня, метою яких є пошук шляхів допомоги Україні і протидії російській агресії.

Як повідомлялося, Боррель заявив про підготовку довгострокових зобов'язань з безпеки для України.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті