У Китаї після переговорів із Зеленським заявили про готовність допомагати Україні

Після зустрічі спецпредставника Китаю з Володимиром Зеленським у Пекіні заявили, що готові співпрацювати з Україною для встановлення миру. Про це 18 травня повідомляє The Guardian.

"Китай завжди відігравав конструктивну роль у налагодженні гуманітарної ситуації в Україні по-своєму і продовжуватиме надавати допомогу Україні в межах своїх можливостей", - навели в МЗС Китаю цитату спецпредставника Лі Хуея.

Також він заявив, що Китай готовий шукати "спільний знаменник" зі світовою спільнотою для досягнення миру в Україні.

"Китай готовий сприяти міжнародній спільноті, щоб сформувати найбільший спільний знаменник для розв'язання української кризи, і докладати власних зусиль, щоб зупинити бойові дії, встановити припинення вогню і відновити мир якомога швидше", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський зустрівся зі спецпредставником Китаю.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті