У Кишиневі категорично відкидають слова Лаврова, який назвав Молдову "наступною Україною"

Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Молдови (МЗСЄІ) назвало заяву глави МЗС росії Сергія Лаврова про те, що Захід перетворює Молдову на "наступну Україну", загрозливою риторикою. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Раніше в четвер Лавров в інтерв'ю російським ЗМІ сказав, що прагнення Молдови вступити до різних західних альянсів – від НАТО до ЄС – свідчить про антиросійський курс молдавської влади.

"Ми категорично відкидаємо заяви глави російської дипломатії, які не відповідають істині і є частиною вже відомої загрозливої риторики російської дипломатії", - заявив представник МЗСЄІ Даніел Воде.

За його словами, прагнення Молдови до членства в названих альянсах – це шлях, схвалений громадянами країни та відповідний їхнім бажанням.

“Ми будемо вдячні всім країнам світу, у тому числі й Російській Федерації, за повагу до рішення нашого народу. Республіка Молдова чітко обрала своє майбутнє, і це майбутнє є частиною вільного світу", – сказав Воде.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті