У Кишиневі категорично відкидають слова Лаврова, який назвав Молдову "наступною Україною"

Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Молдови (МЗСЄІ) назвало заяву глави МЗС росії Сергія Лаврова про те, що Захід перетворює Молдову на "наступну Україну", загрозливою риторикою. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Раніше в четвер Лавров в інтерв'ю російським ЗМІ сказав, що прагнення Молдови вступити до різних західних альянсів – від НАТО до ЄС – свідчить про антиросійський курс молдавської влади.

"Ми категорично відкидаємо заяви глави російської дипломатії, які не відповідають істині і є частиною вже відомої загрозливої риторики російської дипломатії", - заявив представник МЗСЄІ Даніел Воде.

За його словами, прагнення Молдови до членства в названих альянсах – це шлях, схвалений громадянами країни та відповідний їхнім бажанням.

“Ми будемо вдячні всім країнам світу, у тому числі й Російській Федерації, за повагу до рішення нашого народу. Республіка Молдова чітко обрала своє майбутнє, і це майбутнє є частиною вільного світу", – сказав Воде.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті