У Курській області РФ заборонили всі масові заходи, крім "державних"

У Курській області РФ ввели заборону на проведення масових публічних заходів "до зняття режиму середнього рівня реагування". Таку постанову підписав 22 червня в.о. глави регіону Олексій Смирнов, - повідомляють росЗМІ.

У повідомленні нагадують, що режим "середнього рівня реагування" було введено в області 19 жовтня 2022 року.

"Постановляю: заборонити на території Курської області проведення масових публічних заходів, за винятком заходів, присвячених державним святам, дням військової слави і пам'ятним датам, які проводять органи публічної влади", - заявив в. о. глави регіону.

Згідно з чинним законодавством РФ, "середній рівень реагування" передбачає посилення охорони громадського порядку, введення особливого режиму роботи важливих об'єктів, тимчасове відселення жителів у безпечні райони, особливий режим в'їзду і виїзду, а також контроль за роботою критичних об'єктів і організацій.

Як повідомлялося, у росії повідомили про обстріл цукрового заводу в Курській області.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті