У Курській області РФ заборонили всі масові заходи, крім "державних"

У Курській області РФ ввели заборону на проведення масових публічних заходів "до зняття режиму середнього рівня реагування". Таку постанову підписав 22 червня в.о. глави регіону Олексій Смирнов, - повідомляють росЗМІ.

У повідомленні нагадують, що режим "середнього рівня реагування" було введено в області 19 жовтня 2022 року.

"Постановляю: заборонити на території Курської області проведення масових публічних заходів, за винятком заходів, присвячених державним святам, дням військової слави і пам'ятним датам, які проводять органи публічної влади", - заявив в. о. глави регіону.

Згідно з чинним законодавством РФ, "середній рівень реагування" передбачає посилення охорони громадського порядку, введення особливого режиму роботи важливих об'єктів, тимчасове відселення жителів у безпечні райони, особливий режим в'їзду і виїзду, а також контроль за роботою критичних об'єктів і організацій.

Як повідомлялося, у росії повідомили про обстріл цукрового заводу в Курській області.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті