У Кремлі заявили про припинення дії "зернової угоди"

Кремль відмовляється від продовження "зернової угоди", дія якої завершується 17 липня. Про це заявив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков, - повідомляють російські ЗМІ.

"Фактично чорноморські домовленості припинили свою дію сьогодні. Частина, що стосується росії в цій чорноморській домовленості, не виконана досі. Тому її дія припиняється", - сказав він.

Пєсков додав, що москва "повернеться до реалізації чорноморських домовленостей, щойно російську частину "зернової угоди" буде виконано".

Нагадаємо, що росія неодноразово погрожувала вийти з "зернової угоди", укладеної за посередництва ООН і Туреччини в липні 2022 року після вторгнення РФ в Україну.

Мінінфраструктури України заявляло, що внаслідок дій росіян у Босфорі світ щомісяця недоотримує мільйони тонн українського продовольства. Окупанти гальмують інспекцію суден, які вивозять зерно до країн третього світу.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті