У Кремлі відповіли на слова Зеленського щодо права на ліквідацію путіна

Прессекретар російського диктатора путіна Дмитро Пєсков прокоментував слова президента України Володимира Зеленського про право ліквідувати главу РФ, який розпочав війну проти України. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

"Якщо ви пам'ятаєте, на Путіна словесно зазіхали з України багато разів на найрізноманітніших рівнях. Ми прекрасно усвідомлюємо собі в цьому звіт. Нічого у них не вийде", - вважає Пєсков.

Водночас він додав, що в росії не сумніваються, що "всі цілі і завдання спеціальної військової операції будуть досягнуті".

Як повідомлялося,  Україна має повне право захищати свої землі і ліквідувати диктатора путіна. Про це президент Зеленський заявив в інтерв'ю The Sun.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті